Repre akce National Teams Gathe

Repre akce National Teams Gathe

Informace o akci, která se uskuteční v Maďarsku 30.-31.1.2016

Ahoj všichni, doufám, že se těšíte na další sraz rozšířené reprezentace v Linzi.

Teď posílám informace o „National Kendo Teams‘ Gathering in Budapest“.

Jedná se o setkání reprezentací Maďarska, Švédska, Rakouska, Česka a pro letošek také univerzitního týmu z Korei. Program je v sobotu celý den týmové šiai, akce se loni zúčastnili i junioři, takže pro letošek s nimi také můžeme počítat. V neděli pak společné keiko, které vloni bylo pouze organizované jigeiko, kdy se vždy postavily reprezentace z jedné země a ostatní s nimi cvičili jigeiko. Zda to letos bude probíhat stejně zatím není známo. Ubytováni budeme v hostelu v Budapešti, jídlo je v režii každého týmu individuálně. Pojedeme v pátek odpoledne, návrat v neděli večer, cca kolem 21:00. Další detaily budou známy později. Předběžná cena, včetně ubytování, je 2500Kč/osobu (může se mírně změnit).

Maďarské straně, která celou věc organizuje, musíme co nejdříve potvrdit počet lidí, kteří přijedou – muži, ženy, junioři, manažeři, rozhodčí apod.

Žádám vás, prosím, abyste se v případě zájmu o tento reprezentační sraz, přihlásili na tomto formuláři http://goo.gl/forms/7EHmYU4WnN nebo mě na email do středy 25.11.2015 15:00.

Děkuji,
přeji pěkný den,
za VV ČFK,
Jana Ziegelheimová