Zápis z jednání VV ČFK

publikováno: 13.11.2023
general image

Drazí přátelé,

nastává nám náročné obdobé plné různých nemocí, doufáme, že se vám budou vyhýbat! Pamatujte, že pokud jste nemocní, je vždy lepší se úplně doléčit a začít s cvičením až po zotavení. Prosím chráňte své zdraví, je to to nejcennější co máte.

VV se na své schůzi zabýval 4 velmi důležitými body, se kterými bychom vás rádi seznámili:

1) VV jmenoval vedoucího Kendó reprezentace Martina Fritze. Martinovi moc děkujeme a přejeme mu hodně úspěchů v nové funkci! Příprava repre se už rozjíždí, prosíme očekávajte od Martina komunikaci a věnujte jí pozornost. Všechny členy reprezentace prosím všichni maximálně podpořme.

2) VV jmenoval novou komisi rozhodčích - bude ve složení Martin Formánek a Ondřej Dudáš. Děkujeme oběma a přejeme jim, ať se jim v jejich činnosti daří!

Oba obsazené orgány stály hodně času a vyjednávání a jsme moc rádi, že se je podařilo dotáhnout do konce. Je skvělé, že se do funkcí v ČFK hlásí noví lidé a jsme přesvědčení, že přinesou novou energii pro nás všechny.

3) VV přijal zprávu vedoucího reprezentace Iaidó Karla Dlouhého o účasti na ME v Iaidó. Moc děkujeme Karlovi i celému repre týmu! Ať se daří do další sezóny!

4) VV přilaj zprávu Tomáše Kyncla, který se letos jako první Čech zúčastnil ME v Iaidó jako rozhodčí. Další historický milník pro ČFK byl pokořen a Tomášovi za to moc děkujeme!

Detaily najdete v zápisu v příloze.

Ať se vám daří!

S pozdravem,

Za výkonný výbor ČFK,

Tomáš Berger
Sekretář ČFK